Ideální prodloužení léta pro všechny, kteří chtějí uniknout ze sychravého počasí Evropy a přitom nemají rádi masovou turistiku. Ostrov Koh Hai (Ngai) je skvělým kompromisem - má ještě stále autenticitu malého příjemného ostrůvku a přitom nabízí kvalitní zázemí, kterého se nemusí obávat ani rodiny s dětmi.

V této nabídce se pobyt na ostrově kombinuje s pobytem na Krabi, protože je v balíčku použit let s Qatar Airways z Prahy do Krabi. Pokud by si ale někdo přál kombinovat pobyt na ostrově Koh Hai s Bangkokem, jsme připraveni itinerář upravit.

35.500,--

Každé ráno a každý večer načerpáte energii při lekcích jógy s českou lektorkou (vhodné i pro začátečníky) na malebném ostrůvku Koh Hai, kam se ještě naštěstí nehrnou davy turistů, je zde nádherná příroda, moře, pláže a výborné podmínky ke šnorchlování.

Zanechme na chvíli za sebou naše každodenní povinnosti, stres a negativní emoce a pojeďme načerpat novou energii v krásném prostředí exotického ostrova.

Vaše jógové lekce povede Jana Najbrtová, lektorka jógy se zaměřením na silnou hatha a terapeutickou jógu. Je garantkou a zakladatelkou charitativního projektu Seniorem s radostí, který zajišťuje aktivity zdarma pro osoby ve starobním a invalidním důchodu a majitelkou Lektorské Akademie školící jógové specializace a zdravotní pohybové cvičení. Sama Jana studuje po celém světě. Absolvovala nejvyšší mezinárodně uznávané kurzy u Yoga Aliance v Indonézii, 200 hodinový kurz jógy v IQ pohyb, jógu a jógovou terapii na FTVS a dále se vzdělává na rekvalifikačních a specializovaných kurzech s jógovým a fitness zaměřením pro širší rozhled. My se zaměříme na sílu, flexibilitu, dechové techniky a schopnost koncentrace.

Odlet 19.3. 2020

39.990,-

Please reload

© 2016, text by Jan Papež, Marco Polo Int.  

  • Wix Facebook page