přátelské weby

Teakový nábytek společnosti Traditional Teak patří k nejkvalitnějšímu teakovému zahradnímu a teakovému interiérovému nábytku v Evropě. Veškeré teakové dřevo, používané k výrobě teakového nábytku značky Traditional Teak je certifikováno a pochází z teakových plantáží. Výrobce jej nakupuje v rámci Fair-trade smluv. Teakové stoly, teaková lehátka, teaková křesla a židle značky Traditional Teak mají velmi kvalitní řemeslné zpracování.

S námi můžete cestovat na zájezdy v malé skupince s českým průvodcem nebo individuálně na zájezd na míru. Zažijte s námi exotickou dovolenou snů – pobytový zájezd, poznávací zájezd, safari, dovolenou na míru nebo jen relaxační pobyt u moře. Zájezdy do Thajska, Peru, Jihoafrické republiky a mnoha dalších zemí.

Coral Cove Chalet je příjemný, přátelský a dobře vedený hotel. Je to rodinný podnik a rodina hotel řídí. Pan Seni Puwasetthawon je zároveň prezidentem hotelové asociace na ostrově Samui. Pokud se chcete vyhnout přelidněným a hlučným plážím jako je Chaweng a Lamai, je Coral Cove Chalet pro vás ideálním místem.

Skvělá kolekce nažehlovaček a samolepek pro úpravu a redesign oděvů a interiéru. Nažehlovačky jsou natištěné budˇna textilu nebo polymerové folii.

Pro dobrodružné duše a milovníky africké přírody jsme vytvořili sérii expedičních cest do Jižní Afriky, Mosambiku, Botswany, Namibie, Ugandy a Keni s Tanzanií. Abyste prožili nezapomenutelné dny na expedicích, postačí vám otevřená mysl a chuť zažít skutečnou Afriku.

Zajímavý web se vybavením pro dětské pokojíčky. Originální vybavení postýlek za skvělé ceny. Zastoupení několika kvalitních evropských značek dětského vybavení.

Námi nabízený zahradní nábytek je vybírán s pečlivou pozorností na kvalitu provedení, moderní design, pohodlnost a v neposlední řadě vynikající užitnou hodnotu. Chceme Vám nabídnout takový nábytek na terasu, který Vám zpříjemní teplé slunečné dny.

Please reload

© 2016, text by Jan Papež, Marco Polo Int.  

  • Wix Facebook page